Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa

Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa. Pokličite 01 431 50 86 ali 01 430 21 44. Velika Loka pri Trebnjem. Kmetije nad Škofjo Loko. Društvo za preživljanje prostega časa. Smo društvo, ki se že več kot dvajset let ukvarja s pripravo in realizacijo nadstandardnih oz. obogatitvenih programov, ki jih vrtci in šole ponudijo svojim varovancem. Znanje, izkušnje in rezultati minulega dela nas motivirajo pri načrtovanju in ustvarjanju novih programov. Vaša tel. št. S čim se ukvarjamo?

OVERVIEW

This web page drustvo-mtsport.si currently has an average traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have sifted twenty pages inside the website drustvo-mtsport.si and found zero websites associating themselves with drustvo-mtsport.si.

DRUSTVO-MTSPORT.SI RANKINGS

This web page drustvo-mtsport.si has seen alternating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for drustvo-mtsport.si

Traffic ranking (by month) for drustvo-mtsport.si

Traffic ranking by day of the week for drustvo-mtsport.si

WHAT DOES DRUSTVO-MTSPORT.SI LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of drustvo-mtsport.si Mobile Screenshot of drustvo-mtsport.si Tablet Screenshot of drustvo-mtsport.si

DRUSTVO-MTSPORT.SI HOST

I identified that a single root page on drustvo-mtsport.si took three thousand eight hundred and sixty-five milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
93.103.8.98

I diagnosed that this domain is utilizing the Microsoft-IIS/8.5 os.

Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa

DESCRIPTION

CONTENT

This web page drustvo-mtsport.si states the following, "Društvo MT Šport društvo za preživljanje prostega časa." Our analyzers viewed that the webpage also stated " Pokličite 01 431 50 86 ali 01 430 21 44." The Website also said " Društvo za preživljanje prostega časa. Smo društvo, ki se že več kot dvajset let ukvarja s pripravo in realizacijo nadstandardnih oz. obogatitvenih programov, ki jih vrtci in šole ponudijo svojim varovancem. Znanje, izkušnje in rezultati minulega dela nas motivirajo pri načrtovanju in ustvarjanju novih programov."

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Društvo Novus

Prednosti uporabe računalnika za starejše odrasle. Programi za otroke, mladostnike in družine. Vsakodnevno druženje, ustvarjalne, računalniške in team building delavnice, treningi socialnih veščin, aktivno preživljanje počitnic, občasno organizirano varstvo otrok. Podpora in svetovanje za odrasle. Različne delavnice za odrasle ter pomoč in podpora posameznikom v specifičnih situacijah. Programi računalniškega opismenjevanja, neformalno druženje in aktivno preživljanje prostega časa.

Dobrodošli na spletišču Kulturnega in turističnega društva Osek

Študijski krožek Ženske nekoč in danes. Srčno vabljeni vsi, ki bi radi sestavili, zapisali in dokumentirali zgodbe svojih prednic, sorodnic, znank ter jih na tak način ponovno priklicali v spomin sedanje družbe. Prepričani smo, da bodo sledile osupljive zgodbe žensk, ki danes visijo že na robu pozabe. Otvoritev razstave pirhov, rišeljejev Marije Peršič in gobelinov Dušana Merviča. S seboj prinesite pridnost in dobro voljo! .

Portal DruÅtva paraplegikov jugozahodne Åtajerske

Dogodki DruÅ tva paraplegikov jugozahodne Å tajerske. Na naÅ em druÅ tvu se je 19. 2018 odvijalo potopisno predavanje na katero sta se Irena in njen moÅ Leo KoÄ evar podala 26. Prevozila sta 5293 km,. NAÅ I KEGLJAÄ I TOKRAR POKORILI KONKURENCO. NaÅ e druÅ tvo je 16. marca 2018 na kegljiÅ Ä u Golovec v Celju Å e 18-stiÄ organiziralo memorialno tekmovanje v kegljanju za paraplegike in tetraplegike v spomin na Petra Zdovca.